Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bioenergeetika
Bioorgaanika
KBFI
KEAF
Keemiline füüsika
Keskkonnatoksikoloogia
Uncategorized

Töötajad

Nimi

AMET

E-post

Telefon

Kahru Anne PhD

labori juhataja, juhtivteadur

Teadusnõukogu aseesimees

anne.kahru@kbfi.ee

+372 6398373

Aruoja Villem Ph.D.

teadur

villem.aruoja@kbfi.ee

+372 6398368

Blinova Irina PhD

vanemteadur

töörühma juht

irina.blinova@kbfi.ee

+372 6398361

Bondarenko Olesja PhD

Teadur, LHP al 13.09.2016

töörühma juht

olesja.bondarenko@kbfi.ee

+372 6398382

Heinlaan Margit PhD

teadur, LHP al 21.01.2017

margit.heinlaan@kbfi.ee

+372 6398361

Ivask Angela PhD

vanemteadur

töörühma juht

angela.ivask@kbfi.ee

+372 6398368

Joonas Elise MSc

nooremteadur

elise.joonas@kbfi.ee

Juganson Katre MSc

nooremteadur

katre.juganson@kbfi.ee

+372 6398382

Kanarbik Liina MSc

insener, LHP al 22.12.2016

liina.kanarbik@kbfi.ee

+372 6398361

Kasemets Kaja PhD

vanemteadur

kaja.kasemets@kbfi.ee

+372 6398361

Kurvet Imbi MSc

teadur

imbi.kurvet@kbfi.ee

+372 6398361

Lukjanova Aljona Ph.D.

teadur

aljona.lukjanova@kbfi.ee

Muna Marge MSc

nooremteadur

marge.muna@kbfi.ee

+372 6398361

Sihtmäe Mariliis PhD

teadur

mariliis.sihtmae@kbfi.ee

+372 6398382

Siigur Jüri PhD

vanemteadur

juri.siigur@kbfi.ee

+372 6398360

Vija Heiki MSc

teadur

töörühma juht

heiki.vija@kbfi.ee

+372 6398364

Visnapuu Meeri MSc

insener

meeri.visnapuu@ut.ee

+372 6398368