Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bioenergeetika
Bioorgaanika
KBFI
KEAF
Keemiline füüsika
Keskkonnatoksikoloogia
Uncategorized

Töötajad

Nimi

AMET

E-post

Telefon

Hüvonen Dan PhD

labori juhataja, vanemteadur

dan.huvonen@kbfi.ee

+372 6398305

Nagel Urmas PhD

Direktor, juhtivteadur

urmas.nagel@kbfi.ee

+372 5690 1425

Adamson Jasper PhD

teadur

jasper.adamson@kbfi.ee

+372 6398342

Aguraiuja Arvo

konstruktor

arvo.aguraiuja@kbfi.ee

+372 6398399

Amelin Kirill MSc

nooremteadur

kirill.amelin@kbfi.ee

Blumberg Girsh PhD

vanemteadur

girsh@physics.rutgers.edu

Heinmaa Ivo PhD

vanemteadur

töörühma juht

ivo.heinmaa@kbfi.ee

+372 6398350

Idla Katrin MSc

projektijuht

idla@mac.com

+372 5860 3217

Irha Natalja PhD

vanemteadur

natalja.irha@kbfi.ee

+372 6398307

Jarvet Jüri PhD

vanemteadur

jyri.jarvet@kbfi.ee

+372 6398325

Joon Enno PhD

vanemteadur

töörühma juht

enno.joon@kbfi.ee

+372 6398314

Link Joosep

insener

joosep.link@kbfi.ee

+372 6398330

Marinucci de Reguardati di Castelfranco Sophie Maria Teresa

nooremteadur

sophie.de.reguardati@kbfi.ee

Pahapill Jüri

vaneminsener-füüsik

juri.pahapill@kbfi.ee

+372 6398306

Past Jaan PhD

vanemteadur

jaan.past@kbfi.ee

+372 6398329

Peedu Laur MSc

nooremteadur

laurpeedu36@hotmail.com

+372 6398327

Pehk Tõnis DSc

vanemteadur

tonis.pehk@kbfi.ee

+372 6398319

Peterson Anna MSc

nooremteadur

anna.peterson@kbfi.ee

Põder Reio PhD

vaneminsener

reio.poder@gmail.com

+372 6398302

Rebane Aleksander PhD

juhtivteadur

töörühma juht

aleks.rebane@kbfi.ee

Reile Indrek PhD

teadur

indrek.reile@kbfi.ee

+372 6398325

Reinhold Andres

vaneminsener-konstruktor

andres.reinhold@kbfi.ee

+372 6398332

Reinik Janek PhD

teadur

töörühma juht

janek.reinik@kbfi.ee

+372 6398307

Rõõm Toomas PhD

juhtivteadur

töörühma juht

toomas.room@kbfi.ee

+372 6398327

Seinberg Liis PhD

teadur

liis.seinberg@kbfi.ee

+372 6398370

Stark Charles William PhD

teadur

CharStark@gmail.com

Stern Raivo PhD

juhtivteadur

raivo.stern@kbfi.ee

+372 5132288

Subbi Juhan PhD

vanemteadur

töörühma juht

juhan.subbi@kbfi.ee

+372 6398312

Šugai Anna PhD

teadur, LHP al 25.12.2016

anna.shugai@kbfi.ee

+372 6398323

Toim Ain

vaneminsener

ain.toim@kbfi.ee

+372 6398354

Tolk Tõnu

vaneminsener

tonu.tolk@kbfi.ee

+372 6398306

Trummal Aleksander PhD

vanemteadur

töörühma juht

aleksander.trummal@kbfi.ee

+372 6605150

Tuherm Tiit

vaneminsener-peenmehhaanik

tiit.tuherm@kbfi.ee

+372 6398329

Uudsemaa Merle PhD

teadur

merle.uudsemaa@kbfi.ee

+372 6605150

Viirok Johan

nooremteadur

johanviirok@gmail.com

+372 6398327

Vija Sirje

vaneminsener-keemik

sirje.vija@kbfi.ee

+372 6398331