Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Bioenergeetika
Bioorgaanika
KBFI
KEAF
Keemiline füüsika
Keskkonnatoksikoloogia
Uncategorized

Töötajad

Nimi

AMET

E-post

Telefon

Hüvonen Dan PhD

labori juhataja, vanemteadur

dan.huvonen@kbfi.ee

+372 6398305

Nagel Urmas PhD

Direktor, juhtivteadur

urmas.nagel@kbfi.ee

+372 5690 1425

Adamson Jasper PhD

teadur

jasper.adamson@kbfi.ee

+372 6398342

Aguraiuja Arvo

konstruktor

arvo.aguraiuja@kbfi.ee

+372 6398399

Amelin Kirill MSc

nooremteadur

kirill.amelin@kbfi.ee

Blumberg Girsh PhD

vanemteadur

girsh@physics.rutgers.edu

Chakrabarty Tanmoy PhD

teadur

imtan90@gmail.com

Heinmaa Ivo PhD

vanemteadur

töörühma juht

ivo.heinmaa@kbfi.ee

+372 6398350

Irha Natalja PhD

vanemteadur

natalja.irha@kbfi.ee

+372 6398307

Jarvet Jüri PhD

vanemteadur

jyri.jarvet@kbfi.ee

+372 6398325

Joon Enno PhD

vanemteadur

töörühma juht

enno.joon@kbfi.ee

+372 6398314

Kruusenberg Ivar Ph.D.

teadur

ivar.kruusenberg@kbfi.ee

Link Joosep

insener

joosep.link@kbfi.ee

+372 6398330

Pahapill Jüri

vaneminsener-füüsik

juri.pahapill@kbfi.ee

+372 6398306

Past Jaan PhD

vanemteadur

jaan.past@kbfi.ee

+372 6398329

Peedu Laur MSc

nooremteadur

laurpeedu36@hotmail.com

+372 6398327

Pehk Tõnis DSc

vanemteadur

tonis.pehk@kbfi.ee

+372 6398319

Peterson Anna MSc

nooremteadur

anna.peterson@kbfi.ee

Põder Reio PhD

vaneminsener

reio.poder@kbfi.ee

+372 6398302

Rammo Matt MSc

nooremteadur

rammomatt@gmail.com

+372 58061703

Rebane Aleksander PhD

juhtivteadur

töörühma juht

aleks.rebane@kbfi.ee

Reile Indrek PhD

teadur

indrek.reile@kbfi.ee

+372 6398325

Reinhold Andres

vaneminsener-konstruktor

andres.reinhold@kbfi.ee

+372 6398332

Reinik Janek PhD

teadur

töörühma juht

janek.reinik@kbfi.ee

+372 6398307

Rõõm Toomas PhD

juhtivteadur

töörühma juht

toomas.room@kbfi.ee

+372 6398327

Seinberg Liis PhD

teadur

liis.seinberg@kbfi.ee

+372 6398370

Stark Charles William PhD

teadur

CharStark@gmail.com

Stern Raivo PhD

juhtivteadur

raivo.stern@kbfi.ee

+372 5132288

Subbi Juhan PhD

vanemteadur

töörühma juht

juhan.subbi@kbfi.ee

+372 6398312

Šugai Anna PhD

teadur, LHP al 25.12.2016

anna.shugai@kbfi.ee

+372 6398323

Toim Ain

vaneminsener

ain.toim@kbfi.ee

+372 6398354

Tolk Tõnu

vaneminsener

tonu.tolk@kbfi.ee

+372 6398306

Trummal Aleksander PhD

vanemteadur

töörühma juht

aleksander.trummal@kbfi.ee

+372 6398311

Tuherm Tiit

vaneminsener-peenmehhaanik

tiit.tuherm@kbfi.ee

+372 6398329

Uudsemaa Merle PhD

teadur

merle.uudsemaa@kbfi.ee

+372 6398311

Viirok Johan

nooremteadur

johanviirok@gmail.com

+372 6398327

Vija Sirje

vaneminsener-keemik

sirje.vija@kbfi.ee

+372 6398331